انتخاب

امروز تو تاکسی اتفاق جالبی برام افتاد. من معمولا با ماشین خودم سرکار می رم و خیلی کم سوار تاکسی می شم. اما امروز از اون روزایی بود که ماشین خراب بود و به ناچار سوار تاکسی شدم.

تاکسی هایی که از منطقه پردیسان به طرف بازار می رن، یک مسیر واحدی رو دارن ،اما این بار تاکسی می خواست از یک مسیر دیگه ای بره.

من باید مسیر آبی رو می رفتم تا سر فلکه پیاده بشم و به کارام برسم. اما تاکسی برای اینکه از ترافیک فرار کنه باید از مسیر قرمز رنگ می رفت و نکته جالب ماجرا اینجا بود که سه مسافر دیگه ماشین هم با نظر راننده موافق بودند چون مسیرشون با مسیر من یکسان نبود.

شما بودید چکار می کردید؟ من باید از مسیر خودم منصرف میشدم و به قول خودشون ده دقیقه پیاده روی می کردم؟ یا اینکه رو نظرم پافشاری می کردم ؟

من راه دوم رو انتخاب کردم. اما تا مقصد فکر می کردم که آیا تصمیمم درست بود یا نه..

از خوب ماجرا زیاد ترافیک نبود و ما به مقصد سریع رسیدیم. اما فرض بگیریم ترافیک بود. آیا من باید به خواسته ناحق راننده تن می دادم؟ ده دقیقه پیاده روی می کردم تا به مقصد برسم؟

------------------------
این را هم اضافه کنم که در شرایط بد ترافیکی هم اون مسیر زیاد ترافیک ندارد و شاید کلا 5 دقیقه فرق ماجرا باشد.

/ 5 نظر / 24 بازدید
من

چه راحت می تونی 4 نفر دیگه رو معطل خودت بکنی. الان هیچ کسی به فکر دیگران نیست. وقتی یه مسیری ترافیکه بهتره از مسیر خلوت تر رفت. نظرمو گفتم امیدوارم ناراحت نشده باشی.

آوا

مث پیر مردا شدی پسر... میدونستی:p

هلن

هنوز تو ترافیکی؟

لیدا

به نظر من خوب کاری کردی.%